| oana_8373 a întrebat:

As vrea sa ma angajez pe timp de vara(la impartit pliante, fluturasi, etc)am 18 ani aproape.intrebarea este cum sa imi gasesc un job din asta? am cautat si in ziare si la televizor dar nimicsad

2 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Eu m-am angajat la impartit pliante dar a fost drum lung pana am ajuns aici. Am mers la toate magazinele din oras care stiam ca dau pliante(de ex Orange, Cosmote, Kaufland, carrefour, XXL, Domo) si toate locurile erau ocupate.Am avut noroc ca un om de la XXl ne-a retinut numarul si ne-a sunat dupa mai mult timp sa ne spuna ca are locuri libere.Eu te sfatuiesc sa faci la fel, poate o sa gasesti locuri libere. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de 2 zile numai pliante impart cu 3 baieti, am gasit un anunt in ziar si am sunat!