| ducu1991 a întrebat:

Sunt dragut sau nu atat vreau sa stiu ce parere aveti aici poze http://ducu1991.hi5.com

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vrei să te duci la casting sau ce de ne ceri părerile?
O întrebare mai serioasă nu ai? Ce faci tu este o copilărie!
Pa, pa.

| Silvia a răspuns:

Nu, nu eşti.

| Cσσкiє a răspuns:

Eşti drăguţ.

| Hmmmm a răspuns:

Da...deci ne facem reclama si la hi5 pe aici... ce rau am ajuns!
esti shukar, smenar, smecher, basthan... ce vrei mai mult de atat?

| Rukhsandra a răspuns:

Esti simpatic laughing

| Nirvana a răspuns:

Nu esti urat, dar nici frumos nu esti. Esti simpatic. Dupa parerea mea ar trebui sa renunti la pozele cu ochelari in casa si la pozitiile pe care le iei in poze. Sunt fara stil si de prost gust. Nici hainele nu te ajuta prea mult. Cred ca ar trebui sa asculti si altceva in afara de manele.

| ladygaga a răspuns:

In poza de la avatar de la TPU esti ok.

Dar pe hi5 straight face smecher, sukar. cu ochelarii pe nas laughing

| alone a răspuns:

Da esti dragut!

| bluepuff a răspuns:

Simpatic. happy
Sfat : Putin zambet:X in poze nu strica si cel putin in casa renunta la ochelari, par poze cocalare. Iesi afara, fa poze cu prietenii, in natura, nu " regizate " daca intelegi. Pozele facute pe neasteptate ies cele mai frumoase. Nu o zic cu rautate, nu te suparahappy.

| BlueDreams a răspuns:

Ma plictisesti ingrozitor.

| gossipgirl a răspuns:

Tu faci misto?

| nutsa a răspuns:

Parerea mea e ca esti ok.Esti dragut, crede-ma.Nu exista oameni frumosi sau uriti, exista oameni care stiu sau nu sa-si puna in evidenta frumusetea.Si daca o sa mai inveti un pic cum sa te manifesti, in general o sa fii cool, ai stil, imi place.

| Maddu a răspuns:

Site asta .TPU.Toti pentru unu este pentru a ajuta persoane asa cum ei ne ajuta pe noi.nu inteleg ce-ti pasa cum te considera lumea atata timp cat tu te crezi frumos?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fotomodel în comparație cu tine...

| tomitza a răspuns:

Rau de tot rolling on the floor