| Chocolate a întrebat:

Sunt eu chioara s-au imputinat intrebarile despre Miley Cyrus?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

App...miley ce o mai face?laughing

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E bine ca au renuntat. Poate au inteles si ei. Sper sa nu fi renuntat din cauza ca ne vad ca niste rauvoitori pentru ca ii criticam cateodata.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De ce ii starnesti? Vrei sa inceapa iar? Bine ca au inteles ca aici e nevoie de intrebari serioase nu de tot felul de prostii...

| Chocolate explică:

Ce am stricat eu/?

| Bishop a răspuns:

Da, si trebuia sa strici tu tot

| Bishop a răspuns:

Linistea! Era asa de frumos fara asa multe intrebari cu hanah montana/miley si vi tu si ne intrebi daca am observat...

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Si parca vad secunda doi apar vreo 6 intrebari legate de Miley asta rolling on the floor).

| Aurelia a răspuns:

Nu inteleg cu ce va deranjeaza pe voi intrebarile puse de altii, indiferent daca sunt despre Miley Cyrus, problemele lor sau burta care nu mai dispare? Lasa-i sa puna ce intrebari vor, trebuie sa respectam gusturile altora, si daca lor le place Miley, voi nu aveti de ce sa o jigniti! Nu spun asta doar pentru ca mie imi place de ea, dar si pentru ca trebuie sa avem respect fata de intrebarile si gusturile celorlaltor oameni.

| Mamamare a răspuns:

Buna! Oare de ce unele fet intra pe acest site si intreaba doar de Miley Cyrus(Hannah Montana)? In loc sa adauge si ele intrebari mai bune! Cum ar fi sa intrebam noi toti de personaje din desene? Atunci ce s`ar mai alege de acest site? S-ar numi TPMC( toti pentr Miley Cirus)... Zic bine?happy

| maddy_1722 a răspuns:

Da chiar asta mam intrebat si eu! bv celor care s-au desteptat si nu mai poon intrebari despre ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa.fiindca a murit saracu.ee uiteasa ne ducem toti. mie azi mi-a murit boul. ce sa facem. poti sa te pui cu moartea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da despre miley cyrus.
Va veni miley vreodata in moldova?
va fi vrieodata concursul,, fii o vedeta disney chanel " in moldova.
vreau sa imi raspundeti cit mai repede la intrebarea mea repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ai dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma curioasa

| l0v3ly a răspuns:

Da...ai inceput tu acum!