| Vincu_Dorin_1998 a întrebat:

Sunt foarte slab mananc cat doi si nu ma ingras.Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te vei ingrasa fi fara griji

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Pur si simplu asa este structura ta, nu cred ca ai ce face in privinta asta, la fel sunt si eu am 14 ani si am 40 de kg si 1.60 big grin

| eliancodrut a răspuns:

Daca esti sanatos - dehranit te nesti bine - lasa natura sa-si faca treaba. Nu actiona cu nimic, ca daca tulburi metabolismul s-ar putea ivi situatii nedorite. Cunosc pe cineva, care la 23 de ani avea in talie 42, iar acum, dupa 15 ani are 52. Cel putin asa reiese din spusele lui, dovedite cu poze. Acum mananca mai putin decat acu 15 ani.

| nechiforel a răspuns:

Mergi la un nutritionist