| anonim_4396 a întrebat:

Sunt frumosi anii de liceu?love struck

Răspuns Câştigător
| AndreeaAnisoara a răspuns:

Anii de liceu sunt cei mai frumosi ani din viata unei persoane.La inceput este greu dar apoi din ce in ce mai frumos.
Liceul este locul unde începe aventura numita ADOLESCENŢA. Locul în care trăieşti prima iubire, prima prietenie, primul chiul, primul salt spre libertate, primele emoţii, locul unde ai parte de cele mai frumoase clipe, de care îţi vei aminti cu drag, locul în care fuga de la ore ţi se pare cel mai bun lucru de făcut, locul în care îţi formezi personalitatea. :*

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Se spune că sunt cei mai frumoși ani.
La sfârșit poți să tragi concluzia.
Baftă!

| Giulia97Anna a răspuns:

Eu zic ca sunt frumosi, dar mai sunt si cateva parti urate din timpul liceului.

| fuzzer a răspuns:

Da sigur, daca asta vrei. Sun frumosi anii.
Depinde cum interpretezi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toți anii sunt frumoși dacă știm să ne bucurăm de ei :X

| AleexNC a răspuns:

Da smug

| sebs22 a răspuns:

Cred ca da big grin