| AvalohAlyn a întrebat:

Considerati ca anii de liceu sunt cei mai frumosi? De ce?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

O postare care imi place!
Anii de liceu sunt consideratii cei mai frumosi pentru ne despartim de copilarie/adoloescenta! Se infiripa primile iubiri (cu adevarat)Si uneori primele dezamagiri...

Anii de liceu sunt considerati cei mai frumosi pentru ca aici se nasc prieteniile adevarate.Si uneori suntem nevoiti sa facem alegeri intre prieteni.

Anii de liceu sunt cei mai frumosi pentru ca chilul de ore il privim alfel

Anii de liceu sunt cei mai frumosi pentru ca ne permite sa visam, sa ne formam persolitatea si sa ne facem proiecte de viitor

Te asigur ca NU VEI UITA ANII DE LICEU!

Ai reusit sa-mi rascolesti amintiri placute

Uite si o medodie care imi place foarte mult

https://www.youtube.com/watch?v=OCWq5W22T74

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Parerea mea este ca in anii acestia te formezi ca om. Pot spune ca sunt cei mai frumosi. Eu i-am considerat ultimii ani ai copilariei.

| Vl4dimir a răspuns:

Pentru ca sunt cu mai multe peripetii si vezi altfel lucrurile decat in copilarie, adica mai matur.