| ALEXANDRA_7471 a întrebat:

Sunt genul care-mi plac hainele mai simple. Nu-mi plac alea pline cu paiete.foarte colorate. etc. Si pentru banchet, i-am aratat unei colege rochia asta :x
http://www.dreamfashion.ro/....../index.php
Mie imi place. Dar ea spune ca nu este foarte "draguta ". Voua va place? :)

5 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Da love struck
E superbaa smug
Si auzii puppy dog eyes!`
Tie trebuie sa-ti placa, nu altora blushing!

| Wonderland a răspuns:

Mie mi se pare superba si daca simti ca te caracterizeaza eu iti sugerez sa faci cum simti tu

| Ariia a răspuns:

E superba. Si oricum e perfecta pentru un bancet. Doar nu-i merge in lenjerie intima ca sa arati ca si o pitzi [ scuzati expresia ].

| brunetteee a răspuns:

Da.
e f. simpaticutzahee hee

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Bună Alexandra! Rochița e superbă draga mea! Las-o pe colega ta cu gusturile ei, care nu se discută. Alegerea ta e perfectă! Să știi că lucrurile simple sunt mul mai elegante decât cele împopoțonate.
Să o porți sănătoasă!