| Alberto4002 a întrebat:

Sunt in camin si am iesit pe hol seara si pedagogul a zis ca ne duce pe toți la administrator...si a zis ca maine la ora 2 jum vine un băiat sa ne zică pe toți care am iesit pe hol...Ce s-ar putea întâmpla?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu aveti restrictie sa iesiti pe hol seara, nu are ce sa se intample. Numai ca nu spui ce faceati pe hol. Nu cred ca faceati schimb de teme.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O să afle și administratorul cine a ieșit pe hol. Doar atât.

| Andreeush a răspuns:

O să vă atragă atenția și atât.
Nu vă mănâncă, stați liniștiți.

| aXy99 a răspuns:

Ce varste aveti?
Nu se va intampla nimic grav.

| Patronu1 a răspuns:

Pai o sa va torutreze pana afla ce făceați de fapt acolo, în rest nimic grav. Bafta cu trasu pe roata!