| Andreeea_2574 a întrebat:

Sunt in casa 9. E un baiat in clasa care imi place foarte mult am fost in generala in aceeasi clasa iar acum la fel.Am observat ca de cand a inceput clasa 9 a tot priveste o fata din clasa. Ea e frumoasa n-am ce sa zic e chiar foarte frumoasa.De exemplu in ora am observat ca sunt momente in care se uita fix la ea chiar timp de 1 minut sau 2 sau cand trece pe langa el lasa capul in jos iar apoi se uita dupa ea de multe ori am vazut ca ii face semne ca si cand i'ar transmite pupici zambind.Ma enerveaza enorm asta pentru ca il plac iar la mine nu se uita deloc iar atunci cand ma apropii de el vine ea repede mi-l sufla ca sa zic asa Nuj ce sa mai cred.Nu stiu de ce nu m-ar place o fi din cauza ca nu stau chiar in orasi oare asta sa fie problema.Sa va mai zic de el. El inainte adica nu era asa acum l-m vazut ca fuma iar inainte nu prea il vedeam asa. Mi se pare ca s-a cam prostit parca la generala era altfel pot spune ca sunt chiar invidioasa pe fata aia de care sunt sigura ca o place dupa cum o priveste.Eu il plac.Cateodata cand ma uit la fata asta mi se pare ca e mai frumoasa ca mine iar asta ma oftica. Cand vad ca o priveste pe furis.Stiu ca ea a fost cu unul care e a10a sau a11a tot la acest liceu a stat cu el o saptamana. Oare sa fie colegul asta cauza despartirii fetei asteia de prietenul ei cu care a stat o saptamana adica faptul ca-i place de el sa fi determonat-o sa se desparta de ala? Mereu o vad si pe ea ca il priveste pe el cand o priveste asta ma innebuneste ma oftica felul in care o priveste.Imi puteti spune daca poate fi indragostit de aceea fata? daca da am sanse la el chiar daca place pe ea sau e indragostit de ea? Mai ales ca atunci cand o priveste am vazut ca se uita altfel la ea nu stiu cum sa spun asa mai profund nu stiu.Si cand merg la el la banca il vad ca se uita la ea.Nu mai suport.Ma enerveaza doar muzica pe care o asculta reep sau hip hap, cum se imbraca cu blugi cu tur lasat etc urasc chestia asta va rog ajutati-ma cu un raspuns urgent eu nu mai am net acum, am dat de la o prietena foarte buna de pe contul ei va roooog?

Răspuns Câştigător
| larousee a răspuns:

Din ce spui tu aici e clar ca o place pe colega ta. nu prea ai ce sa faci, nu poti face o persoana sa iubeasca fortat.

1 răspuns:
| Karan2000 a răspuns:

nu mai sta la discuti si puneti in evidenta calitaile femeii: cucerestel pana nu e tarziu.