| M00NLighT a întrebat:

Salut/Buna TpU!
Cititi ca nu e lunghappy.

Decii...Mie imi place de o fata de la mine din clasa. Ea stie asta dar a zis ca nu ea se uita dupa altii chatterbox. Si intre timp un prieten de al meu a stat cu o fata dintr-o comuna apropriata(Nu sunt impreuna) si cand am vazut-o m-am indragostit de ea love struck. Am mai stat cu el si ea am vorbit si mereu cand mai ziceam ceva haios(o gluma sau cv) radea si din cand in cand se uita la mine si zambea happy.
Ce credeti? Ii place de mine sau nu?

Fundaa celui mai bun raspuns happy.

Răspuns Câştigător
| Rooobi a răspuns:

Pai s-ar putea sa te placa cand o fata rada la aproape tot ce zici si se uita la tine si zambeste, cam te place. Dar e o problema vezi sa nu o placa cumva si prietenu tau pentru ca atunci ar fi nasol si nu cred ca ai vrea sa pierzi un prieten pentru o fata cel putin eu n-as face-o. Sper ca am ajutatwinking

| M00NLighT explică (pentru Rooobi):

Nu el se uita dupa alta fatawinking
P.S. E tot din comuna aia big grin.

| Rooobi a răspuns (pentru M00NLighT):

Atunci cand o mai vezi pe fata cere-i idu de mess, nr de telefon si va cunoastetii mai bine poate.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Adica ai cam vrea sa-i furi fata prietenului...

| M00NLighT explică (pentru neutrino):

Frate El Se Uita Dupa Alta straight face straight face

Răspuns utilizator avertizat
| RedHair57 a răspuns:

Buna!
Da, de obicei fetele asa se comporta cand plac un baiat. Deci, cel mai sigur te place. Daca si tu o placi, eu zic sa incerci sa vorbesti cu prietenul tau. Poate o place si el, si nu ar merita sa va distrugeti prietenia pentru o fata. Daca el nu o place, atunci, ce mai astepti? Cucereste-o! Daca o place, ajungeti voi impreuna la o intelegere : Fie nu stati niciunul cu ea, fie pe care il place ea, fie unul dintre voi renunta!

Sper ca am putut fi de ajutor.
Funda? big grin

| Kissu22 a răspuns:

Daca rade la ce zici si iti zambeste, te place. Dar mai bine intrab-o ce ai de pierdut?