| stefanel11 a întrebat:

Sunt in clasa 7-a si am 2 intrebari:
La cultura civica se foloseste caiet dictando?
La chimie se floseste caiet de mate?

Ms... dau fundita...

Răspuns Câştigător
| Bloondyna a răspuns:

Buna!

Da si da.

13 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Da.la ambelehee hee

| EllyFMS a răspuns:

La cultura civica se foloseste caiet dictando ca la toate restul materiilor. ca doar nu o sa i`ei unu TIP1. si la chimie in general se foloseste de mate. ca si la fizica. dar depinde de la prof la prof. aia a mea de chimie pe noi ne lasa sa folosim si dictando

| madycumada a răspuns:

Da. La cultura civiva vei folosii caiet dictando iar la chimie cel de mate! Succes!

| Didii15 a răspuns:

Dap.

la civica caiet mic dictando iar la chimie de matematica.

p. s: la chimie trebuie sa ai 2 caiete. unu de teme si altu de cls. la civica nuhappy

sper ca te'am ajutat papa si scc in noul an scolar.big hug e draguta a7a bucura'te de cei 2 ani pe care ii mai ai =[

| emm a răspuns:

Daa.si dahappy

| rosto a răspuns:

Da, exact. happy

| sweet_3921 a răspuns:

La cultura civica iti trebuie caiet ca la romana si la chimie caiet de mate. fundita? pls. Si succes la scoala.

| Ana98 a răspuns:

Exact! La civicca dictando si la chimie de matewinking

| razvan1008 a răspuns:

La civica caiet dictando mic si la chimie de mate dar sa fie mare

| ecstasy:* a răspuns:

La amn2 intrebari raspunsul este da

| Dena01 a răspuns:

Da, pentru ca ai mai mult de scris, nu ai ce sa faci cu caietul cu patratele, deci dictando.
La chimie poti folosi oricare vrei, daca nu are preferinte profesorul de la clasa.Desi, poate ti-ar fi mai usor sa folosesti caiet cu patratele pentru ca ai si anumite calcule de facut. Depinde.Eu pana acum am folosit, in fiecare an, caiet dictando si asa m-am obisnuit.

Succes! :*

| DrummerGirl a răspuns:

Da, la chimie caiet de mate si la civica caiet dictando

| andreea_9244 a răspuns:

Buna, la amundoua este da.