| Filipacela a întrebat:

Sunt in clasa a-X-a pe economic. Eu sincer nu mi-am dorit sa fiu in acest liceu după atâtea materii de umplutura si nervi care se aduna, am așteptat să termin clasa a-9-a undeva prin iulie anul trecut și mi-am căutat să dau diferente, nu s-a putut, a doua oară când am căutat în vacanta de iarna la fel respins că cică trebuie sa dau diferente la sfârșitul anului, întrebarea mea este unde pot s-a ma mut in momentul de fața (adica acum nu la sfârșitul anului) și să ma primească nu cu scuza asta idioata adică sunt clasa a-X-a la un liceu slab din toate punctele de vedere (aștept raspunsuri).

1 răspuns:
| Anonimramantoataviata a răspuns:

Salut,de ce nu incerci la alt liceu probabil au locuri destule acolo du-te in alta parte, acum nu mai poti sa te muti, incerca la vara Succes!