| ello a întrebat:

Sunt indecisa rau:sa-mi tund bretonul sau sa nu? big grin

Răspuns Câştigător
| Static a răspuns:

Daca il vei tunde vei arata oribil, asta este adevarat, un breton tuns este ca o gramada de ciulini in par. Asa ca nu il tunde, daca vrei sa nu te deranjeze, prindel cu o agrafa sau dai cu fixativ pe el si aseazal in asa fel incat sa nu iti creeze probleme. fundita? happy

1 răspuns:
| Fllorentina a răspuns:

DEpinde de situatie: daca il ai de mult timp asa eu zic sa til tunzi. Iti schimbi putin look-ul

Daca iti place cum iti sta si nu ai treaba cu el, nu trebuie sa te obosesti sa til tunzi, dar daca nu iti place si te-ai saturat de el, tunde-l ca doar creste altu :d

Bafta:*