| anonim_4396 a întrebat:

Sunt indragostita de un baiat! dar el are o iubita...ce pot sa fac sa-i spun ca-l iubesc sau sa tac! FUNDA LA CEL MAI BUN RASPUNS!

Răspuns Câştigător
| Adelina1998B a răspuns:

Pai...daca as fi in aceeasi situatie cum esti tu eu as prefera sa tac deoarece nu ar fi frumos sa despart pe cineva la care el tine ff molt...plus ca dupa aia vei avea certuri si barfe despre aceasta problema.Eu te-as sfatui sa nu-i spui nimic si daca chiar il iubesti cu adevarat asteapta pana se despart ei si vezi tu ce o sa fie intr-un finalhappy.sau daca nu uital deoarece sunt sute si mii de baieti pe lumea aceasta de care eu cred ca iti vei gasi pe cineva aproape si sa te iubeasca :*sper ca am fost de ajutor:*.Sa te descurci cu situatia pe care o aihappy Salut!:*

| byby34 a răspuns (pentru Adelina1998B):

Mersi de raspuns!

| Adelina1998B a răspuns (pentru byby34):

Cuplacere :*

4 răspunsuri:
| Dana1903 a răspuns:

Nu ar fi frumos sa destrami o relatie. Iubirea adevarata in general este cea reciproca. Daca chiar il doresti, asteapta pana se desparte de respectiva fata sau daca nu, cauta pe altcineva.

| ღBlackPearlღ a răspuns:

Dana are dreptate...Nu e bine sa destrami o relatie.Dar daca il iubesti cu adevarat spune-i si vei vedea ce reactie are.Si ii mai bine sa-i spui sa nu tii in tine.