| Zuppilici a întrebat:

Sunt indragostita de un barbat ...in adevaratul sens al cuvantului! are 32 de ani. Ce as putea face sa-l uit pentru ca sunt constienta ca nu pot avea o relatie cu el chiar daca nu este casatorit si nici nu are vreo prietena?

3 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

thinking nu poti uita usor, dar ai putea sa iti atragi atentie spre baieti de varsta ta sau putin mai mari happyhappy

| Mangustă a răspuns:

Depinde acum si cati ani ai tu. In general diferenta de ani este cam de 5-10 ani, dar daca tu esti minora ar trebui sa te gandesti bine cate probleme i-ai putea face. Nu e nimic rau in a fi amici (si atat), dar pentru o perioada ai putea sa-l eviti sau sa-ti gasesti un prieten de varsta ta macar pentru un timp.

| Marius4mWhAhAhA a răspuns:

Hmm dupa parerea mea incearca sa il evitiwinking