| annelize a întrebat:

Sunt intr-o mare dilema.Sunt in clasa a XII a si nu stiu ce sa le scriu colegilor in albumul de sfarsit de an.HELP ME PLS

11 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Tu trebuie sa ii cunosti cel mai bine.happy Scrie-le cea ce crezi u despre ei si despre ani care i-ati petrecut impreuna.happy
Mult succes!happy

Anna
| Anna a răspuns:

Tu ii cunosti pe fiecare in parte, scrie ce crezi si ce simti.

| dulshe a răspuns:

Clasa a 8-a e cea mai mare durere( despartirecrying) ar trebui sa le scrii ceva din suflet, tot ce simti tu pentru fiecare

| dulshe a răspuns:

Ups scuze vroiam sa zic clasa a 12-a

| Mo a răspuns:

Incearca sa scrii tu ceva, o sa aiba valoare mai mare. Eventual poti scrie ce-ti inspira persoana respectiva, in functie de cum v-ati inteles, cate ati impartasit, etc. eu de abia astept sa scriu in albume. Chiar daca nu am prea vorbit cu colegul/colega respectiva, tot am o amintire legata de el/ea. Si, oricum, inspiratia mai iti vine si pe moment.
Sa ai multa inspiratie!
pa-pa

| Linda a răspuns:

Scrie-le lucruri care le apreciezi la ei si lucruri care li le doresti pentru viitor. Spor!

| sese a răspuns:

Va iubesc ne vedem peste 10 ani fara reparatii capitale.

| silvia_2359 a răspuns:

Cred ca cel mai bine, ar fi sa scrii ce iti dicteaza instnctul.Si ce simti tu fata de persoana respectiva.Sabloanele nu sunt indicate, zic eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i chiar asa de greu... daca ii cunosti o sa fie usor pentru ca stii ce sa le spui si totul vine de la sine.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Injuraturile merg oriunde

Răspuns utilizator avertizat