| ElStelaro a întrebat:

Sunt mort dupa o tipe de 17 ani e cu 1 mai mare ca mine si nu stiu cum sa incep abordarea ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ea stie de existenta ta?

| h3r a răspuns:

Da, o aducem aici pe TPU.

| HueyFreeman a răspuns:

Punctuatia ar fi un inceput bun.

| ElStelaro explică (pentru HueyFreeman):

Bah omule eu te-am intrebat frumos... acum nu stau sati pun tie fiecare virgula nu-ti convine nu te pune nimeni sa scrii si sa citesi

| HueyFreeman a răspuns (pentru ElStelaro):

Si eu ti-am raspuns frumos. Este problema ta daca te simti jignit de un raspuns scris in normele bunului simt. Daca nu-ti place nu citesti, eu pot sa scriu cat vreau.

| Ankutzaaa a răspuns:

Abordeaz-o!
Sau vorbeste cu ea pe mess, facebookthinking
Fi mai tupeistwinking