| Lareas a întrebat:

La ce ajuta încrederea în mine în abordarea unei fete? Eu nu am prieteni, nimic.Nu am unde sa cunosc fete deloc.Pe strada nu merge.Chiar nu știu.

4 răspunsuri:
| MistarGoGu a răspuns:

Pai cam greu de pe strada ca te poti alege cu priviri ciudate sau vorbe " de dulce "! Sa pari genul pradator-agatator desi tu ai intenții bune!
Ai un hobby ceva? Te pasionează o chestie anume, artă, stiinte, cultura? Încearcă sa intri intr-un grup de persoane cu preocupări similare!

| Lareas explică (pentru MistarGoGu):

Nu știu unde.Si mie teama de socializare.

| MihaiMB a răspuns:

Pe langa incredere in tine trebuie sa fi genul ei, sa fi ingrijit, depinde si cat de atrasa este si ea de tine si sa nu pari ca tu te-ai da la orice fata cu care vorbesti. Nu e nici o problema daca nu ai prieteni, poti incerca pe aplicatii de dating.