| *** ~_- DeLliAaA -_~ *** a întrebat:

Sunt noua pe TPU si as dori mai multe detalii.Adica ce semnificatie are fiecare fundita, cum o dai, etc. Dau fundita pentru fiecare raspuns clar.

3 răspunsuri:
| Sun life a răspuns:

Poi dupa ce iti va aparea raspunsul intr-o parte apare o fundita.[nuprea are forma de fundita, are forma de insigna sau asa ceva] si se vede forma. si dai pe ea. si se punehappy

| Sun life a răspuns:

Scuze, am uitat de semnificatie.Inseamna ca e cel mai bun raspuns, ca asa il consideri tu

| εїз Ir εїз a răspuns:

Ca sa dai fundita trebuie sa pui intrebari. Dupa ce astepti 2 zile ca sa stranga raspunsurile, acolo jos langa raspunsului dorit sa fie castigator(sau oricare altul), este o panglica/fundita cum vreri sa-i zici si mai jos de ea spune "alege raspunsul castigator". Apesi acolo la raspunsul dorit sa fie raspunzator.AsA DAI FUNDITA.
2. Poti sa fii expert cand ai mai multe puncte si(sa faci puncte) de la vizualizarile profilului tau TPU si daca ai raspuns primul (50 puncte) daca ai raspuns al doilea (40 puncte), daca ai raspuns al treilea (30 puncte) daca ai raspuns al patrulea(20 puncte) si daca ai raspuns al cincilea (10 puncte). Un anonim nu poate da fundita.Se poate accepta sa dai un raspuns cuiva dupa ce acesta a dat fundita (dar nu castig puncte, faci asta doar ca sa ajuti o persoana). Trebuie sa respecti niste reguli, daca nu respecti niste reguli minimale, care sunt scrise mai sus de intrebarea care doresti sa o pui.Nu poti sa pui intrebare o data la 2 minute.(adica dupa ce ai pus o intrebare, mai astepti 2 minute ca sa pui alta).
Aici ai si cateva reguli TPU si niste informatii care trebuia sa le aflii.
fundita?batting eyelashes