| anonim_4396 a întrebat:

Sunt noua pe TPU, si nu stiu prea multe despre acest site.La ce se refera,, dau funda"?

Răspuns Câştigător
| TooNight a răspuns:

Daca pui o intrebare, si useri iti dau raspuns,"Funda" este ca o recompensa pentru raspunsul sau, daca te-a ajutat.
O alta recompensa este si votul, care-l gasesti sub raspuns:"Evalueaza" si ii dai vot. happy
Bafta pe site! kiss
Funda? big grin

5 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Desemnezi raspunsul castigator, cel care iti este cel mai util.
Funda se afla in dreapta comentariului utilizatorului care ti-a raspuns si dai clic pe ea cand crezi ca acel raspuns te-a ajutat cel mai mult.

| iiiiiiiiiii a răspuns (pentru M25M):

Si la ce ajuta?

| M25M a răspuns (pentru iiiiiiiiiii):

Cei care primesc funde primesc si puncte care ii ajuta sa creasca in rank. O funda are 100 de puncte.

| TooNight a răspuns:

Apropo:
La multi ani! kiss
Am vazut la data nasterii ca in 4 octombrie a fost ziua ta. happy
Si multumesc frumos pentru funda! happy