| iLOVEquestions a întrebat:

Sunt o fire foarte timida,.
Mi-am dat seama de asta mai ales ieri, cand eram cu prietena mea si ne prosteam facand karaoke. Eu pur si simplu refuzam in mintea mea sa cant ( ca nu cant rau e partea a doua ), stiam ca era doar o activitate de pierdut timpul si totusi imi era parca frica sa cant, iar ea, avand o voce de pisica chinuita, canta fara jena si super relaxata.
Cum imi pot invinge timiditatea si frica?!

Răspuns Câştigător
| JustRoxanne a răspuns:

Buna!
In primul rand, sa stii ca nu esti singura in aceasta situatie. Si mie mi s-a intamplat ceva de genul de curand. Ceea ce trebuie sa faci, este sa canti, sa dansezi, sa faci tot ceea ce vrei (in limita bunului simt) si sa nu iti pese atat de mult de parerea celor din jur. Pe scurt, sa ai incredere in tine! Sper ca am fost de folos. happy