| Andra_5221 a întrebat:

Sunt pasionati de tenis(de camp) pe acest site? Daca da, cine e favoritul vostru?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Djokovic e favoritul meu
http://www.novakdjokovic.rs/

| lovenotsex a răspuns:

Mie personal joc mai mult tenis de masa, dar joc si urmaresc si tenis de camp. Favorit nu pot zice ca am pe cineva si numai pe ala il am in cap.Imi place cum joaca Del Potro, iar la feminin Kim Clijster... tu?

| Andra_5221 explică:

Eu la baieti sunt fana Federer(e viata mea:X) iar la fete imi plac Clijters, Henin, Wozniaki, dar si Serena Williams.

| Nicholas a răspuns:

Mie imi place cel mai mult de Rafael Nadal, din cate stiu este pe primul loc, dar tind sa cred ca Andy Murray il va intrece, promite mult.