| AFR81 a întrebat:

Va salut! Nu prea am gasit intrebari legate de tenis pe acest site. Tenisul este sportul meu preferat.Care jucator este favoritul vostru? Al meu este Federer.

P. S. Scuze pentru intrebare, este cam inutila, insa intreb din curiozitate, pentru ca, repet nu prea am gasit intrebari legate de tenis happy

Răspuns Câştigător
| PaulDjokovic a răspuns:

Fara indoiala Nole Djokovic, dar si Andy Roddick.Sunt un mare pasionat al acestui sport, chiar il practic de ceva vreme si joc in competitii de amatori. Imi place mult felul de a fi al lui Federer si calmul sau din joc. Voi care credeti ca este cel mai frumos backhand si forehand din circuit? parerea mea este ca backhandul este al lui Murray, iar forehandul al lui Gonzalez.

8 răspunsuri:
| AFR81 explică:

Sincer sa-ti zic, backhand'ul cel mai frumos din circuit mi se pare a lui Wawrinka.Iar Forehand'ul...hmm poate Robin Soderling, ai dreptate cu Fernando Gonzalez, dar tot al lui Federer mi se pare cel mai bun big grin.

| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Federer, porecla mea este : FedereLLLL, Fede

| MichelWolverine a răspuns:

Al meu e Rafael Nadal, chiar daca nu prea ma uit la tenis.

| Rossey a răspuns:

Si sportul meu preferat este tenis. Jucatorul meu preferat este tot Federer iar jucatoarea preferata este Maria Sharapova.

| Ruxandra15 a răspuns:

Dimitrov si Djokovic. La fete cel mai mult o urasc pe Halep. Imi place mult SSerenafiindca e perseverenta, nu accepta sa fie alta mai buna ca ea, Sharapova vrea sa para puternica insa plange atunci cand pierde. Imi place mult Azarenka deoarece revine dupa o accidentare mai bine decat altele dupa o raceala,, Radwanska e perseverenta, isi schimba jocul in functie de adversara. Sunt o gramada despre care as putea vorbii zile in sir fara oprire.

| IonutCG90 a răspuns:

Bună. Federer și Djokohappy. Îmi plăcea și Murray dar nu prea mai e cine știe ce... La fete îmi plac oarecum Ivanovic, Petkovic si Radwanska

| Ruxandra15 a răspuns (pentru IonutCG90):

Radwanska sunt 2, . Urszula sau Aga? E la fel cand ai zice Williams sau Pliskova. Putin stiu ca Pliskova sunt 2 gemene Kristina, Karolina

| Turquoize a răspuns:

Caroline!:X