| irina222 a întrebat:

Sunt pe cartela si am activat o extraoptiune de 3 euro. Cum pot afla cate minute, sms-uri mai am?

Răspuns Câştigător
| eeeeeeeeee a răspuns:

Aaaa, scuze.trebuia sa imi dau seama.ca numai astia de la cosmote le-au botezat "extraoptiuni". eusiatat are dreptate.

7 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Stiu doar la cosmote: *123*1# - minutele in retea, *123*2# - sms-urile in retea, *123*3# - minutele nationale. happy

| EUSIATIT a răspuns:

Pai nu ai spus pe ce reta.la cosmote formezi * 123*1 # si afli min pentru mes formezi *123*2# Pt min nat *123*3# si pentru credit *134#.

| allleeeee a răspuns:

Tastezi *123# si o sa iti apara ori un sms sau 2 si trebuie sa le citesti.Sau o sa iti apara direct.Pup.Si daca vrei sa stii mai multe nr din astea tasteaza *100# si o sa iti apara mai multe nr. folositoare.

| radu75 a răspuns:

Fii si tu mai atenta cand pui o intrebare, de asta ti se da si posibilitatea de a o edita inainte de a o posta. Toti care vroiau sa ti raspunda trebuiau sa ghiceasca in ce retea ai tu cartela. Mai vreti si raspunsuri rapide. Eu nici nu ti spuneam cum au facut o ei! Pare rau, nu te supara!

| AdaIoana18 a răspuns:

Daca esti pe cartela Orange formezi 333 si apelezi iti va aparea un mesaj cu minutele si sms-urile. Baftakiss

| eeeeeeeeee a răspuns:

Da nu ai precizat reteaua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-mi si mie la cat ai dat mesaj sa-ti activezi extraoptiunea asta
?