| NutellaFinetti a întrebat:

Sunt pe stop si merg la strand,si trebuie sa merg, e cu familia si la Aqua Park...nu vreau ob-uri dar vreau sa intru in apa si nu stiu ce sa fac. crying nu pot sa fac ceva sa-l opresc? trebuia sa-mi vina pe 9 august...crying

1 răspuns:
| antoniaantoantonia a răspuns:

Si eu am avut probleme din astea, dar eu cum eram la rimele menstruati imi venea neregulat si menstruatia m-ia tinut 2 sapt si am mers cu colegi la strand, iar cand am intrat in apa mi s-a oprit iar dupa cateva ore m-i-a venit din nou si a trebuit sa ies, dar macar am intrat vreo 3-4 ore.