| GiuliaBăăă a întrebat:

Ceau:*. Am si eu o problemahappy. vreau sa merg la aqua land si sunt pe stophappychiar imi doresc sa merg si nu stiu ce sa fachappy. dati un sfat va roglove struck.

Răspuns Câştigător
| yulyanna a răspuns:

Poti folosi O.B`uri dar nu poti sta decat max 30 minute in apa happy

1 răspuns:
| Laviy a răspuns:

Du-te tulaughingrolling on the floor Mergem mainesmug Puatelaughing Aja. deci in primul rand te skuip ca mie imi trebuia fundalaughing In al doilea rand iti bagi un OB deala, pui tampon, si altelelaughing Si te mozolesti cu Tonyhappyrolling on the floor Misiune indeplinitalaughing Bah nu va luati de mine ca imi perimt sa vb asa cu ealaughing Clar va este?laughingrolling on the floor