| Roxetteeeeeeeeee a întrebat:

Sunt putin confuza straight face. fostul iubit si-a facut prietena, iar eu i-am zis ca le doresc multa fericire si m-a intrebat daca m`am suparat... oare de ce?

3 răspunsuri:
| AtIr a răspuns:

Eu cred ca inca ii pasa de tine, adica te place in continuare, cu siguranta daca ati continua sa vorbiti s.a.m.d v-ati impaca.da sigur inca te place

| Jee354 a răspuns:

Baietii sunt foarte grijulii(unii). El a crezut ca poate esti suparata pentru ca ai fost intr-o relatie cu el. Sper sa iti faci alt iubit cu care sa te intelegi mai bine. Multa Bafta! Sper ca ti-am fost de ajutor. :*

| UkD a răspuns:

Inca simte ceva pentru tine, so ii pasa intr-un cuvant ce crezi. Poate nu-i place fata respectiva, e doar un mod de ati atrage atentia happy Funda?