| PapUsHykA a întrebat:

Sunt reprezentant avon si trebuie sa fac prima mea comanda dar nu ma prea descurc stiu ca pe avoncosmetics.ro ar trebui sa apara sus plaseaza comanda dar la mine asa ceva nu este poate sa imi zica cineva mai detaliat va rog mult dau fundahappy

1 răspuns:
| anka a răspuns:

Sus in dreapta este butonul,, Login in contul tau Avon". Trebuie sa introduci numarul tau de reprezentant pe care ti-l spune coordonatoarea ta. Mai jos trebuie sa introduci parola. Intri in cont si poti plasa comanda. Toate acestea trebuia sa ti le spuna persoana care te-a inscris. Daca mai pot sa te ajut contacteaza-ma. Succes!