| DeutzaMika a întrebat:

Sunt senior acum! Care este urmatorul grad? Cum ajung la el?

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu mai există niciun grad; statutul de junior nu permitea votarea, raportarea și trimiterea mesajelor private, această măsură fiind implementată cu scopul preîntâmpinării spam-ului, votării și raportării abuzive.
Acum poți să votezi, să raportezi, să trimiți mesaje private și să postezi pe chat-ul TPU.ro.
Baftă!

| mgtow a răspuns:

Acolo ramai, urmatorul grad ar fi expert TPU si utilizatorul anului dar e destul de greu sa ajungi acolo, alegerile se fac odata pe an expertii se aleg in jur de 5 in fiecare an si odata pentru utilizatorul anului.