| Silly a întrebat:

Sunt singura acasa, ce pot face sa ma rasfat si sa nu ma mai plicti?

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Fă o baie relaxantă, fierbinte (perfectă pentru acest anotimp), un ceai de mușețel/tei care te va relaxa, și vizionează un film frumos, sau citește o carte.
O seară plăcută!

| Twatwaffle a răspuns:

Stai la un pahar de discutii pe TPU sau iti chemi prietenii la party...

| CrazyPittica a răspuns:

Invita prietenii la party

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de obicei cand sunt singura acasa,fumez don't tell anyone bine asta nu inseamna ca trebuie sa faci si u la fel. Poti sa faci si altceva, sa asculti muzica la maxim, sa citesti sau sa dormi etc etc

| TwilightFanRB a răspuns:

Pai vezi sa nu te ia "fantomelelaughing