| justAgirl_8912 a întrebat:

Sunt singura de aici care uraste sarbatorile petrecute cu parintii?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Deloc draga,straight face si eu le petrec cu mama si ma irita la culmerolling eyes, nu am cu cine sa-l facthinking si in plus chiar daca as vrea sunt sigura ca nu m-ar lasa, cu parintii sunt foarte plictisitoare, ei nu stiu sa se distreze, si nu crec e vreunu sa stea mai mult de ora 1, cand ei se culca pe mine cel putin ma treimit odata cu ei la culcare rolling eyes si uite asa se mai scurge un an...

| haiZI a răspuns:

Nu, eu fug de parinti si rude de sarbatori ca nu mai scap si am si eu viata mea. Din ora in ora se trezeste vreo ruda sa bata la usa, macar sa vina deodata si gata.

| Aiicha a răspuns:

Nu, ma poti trece si pe mine pe lista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu stau acasa de revelion... ce aiurea ...cred ca o sa ma uit la un film, ca si anul trecut

| sakura a răspuns:

No.si eu urasc... dar eu din pacate nu am cu cine sa fac revelionul...asa ca voi sta sigura acasa. crying