| Jdjsnshxjxjshdhx a întrebat:

Sunt suparata ca nu am prieteni la facultate ..ma simt singura. Mi-a murit cea mai buna prietena in mai, m-am despartit de colegii mei de la liceu, s-au retras doua amice de la facultate. Toti oamenii dispar din viata mea. Ma simt singura pe unde ma duc.

4 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Îmi pare rău pentru ce s-a întâmplat sad.
Referitor la facultate, poți sa te împrietenești cu alți colegi, încearcă sa vorbesti cu ei in pauze, sigur te vei intelege cu cineva happy.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu când vreau să mă împrietenesc cu cineva, încep prin a da bună ziua.
Asta trebuie să faci și dta, indiferent ce vârstă și ce sex are.
Altă soluție nu există.

| stefan1993ful a răspuns:

Și eu sunt supărat că nu am prieteni. Vrei să fii prietena mea? Astept raspuns!

| Ghiya444 a răspuns:

Easy: iti faci noi prieteni la facultate