| Cortex a întrebat:

Sunt tocilar daca mi-am facut pentru prima data in viata mea tema la mate? nu vroiam, doar ca n-aveam ce facecryingcryingcum pot face sa-mi reviu pls helpcrying

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Cui a ajutat ca ti-ai facut tema? Tie sau celor care spun ca esti tocilar?

| Andruska55 a răspuns:

Doamne eu am numai 10 la mate bine...am lat ieri primul meu 8

| Madden a răspuns:

Asa-i... rusine mare mai bine nu scriai asta pe net nu mai vorbesc cu tine

| shooby a răspuns:

Nu ar trebui sa te intereseze parerea celorlalti.
Fi tu insuti! Fa-ti temele, invata, toate folosesc la ceva! Fii prietenos cu toti, mai ales cu fetele! smug

| Anapoda a răspuns:

Ce taree! cica sa-ti revii...eu imi fac zilnic temele si-mi invat si nu mi-a zis nimeni ca-s tocilara.ciudat ca ti s-a intamplat asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt perfect de acord cu Madden no talking esti rau phbbbbt