| Sensity a întrebat:

Sunt vazuta de toti baietii ca o prietena foarte apropiata. Cum pot sa îi fac sa ma vada ca pe o potentiala iubita? Nu sunt o fire prea baietoasa si am o atitudine feminina

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Adica sa te vada toti in acelasi timp ca pe o potentiala iubita? Nu e greu. Baga-te pe sub pielea lor.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic daca-mi zici si tu mie cum reusesti sa fi vazuta ca pe o prietena apropiata, care-i secretul? Vreau si eu sa stiu puppy dog eyes

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate e urata. Cum baietii de treaba sunt bagati in friendzone asa si fetele mai putin frumoase sunt doar "bune prietene ".

| Xelon a răspuns (pentru anonim_4396):

Puteai sa nu fii asa de direct...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xelon):

De ce? Macar asa intelege ce voiam sa zic. Daca o luam cu frumuselul cum o fac majoritatea poate nu intelegea.

| Claudiu1905 a răspuns:

Asta inseamna prietena foarte apropiata, dragoste platonica adica big grin