| Maiaaiaia a întrebat:

Suntem clasa a 11-a si avem de pregatit spectacol de 8 martie, mi-as dori sa-mi sugerati cateva idei despre ce am putea organiza.

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Ati putea face un dans frumos, cine poate canta sa cante un cantec, o piesa de teatru sau un spectacol cu copii.

| amuzanta a răspuns:

Faceţi catetincă pe o melodie amuzanta, teatru

| Tămaș_Valentina_1998 a răspuns:

Pai faceti ceva spectacol cu scene de teatru...improvizati ceva sau poate aveti pe cineva talentat la cantat sau dansat si puteti face un spectacol minunat

| DomnişoaraCristina a răspuns:

Bună! Fiind in clasa a XI-a, poeziile ar fi plictisitoare. Ce ar fi daca ati face o rubrica de stiri..gasesti o blonda sa fie Andreea Esca, un baiat, pentru a-l interpreta pe Catalin Radu Tănase. si sa prezentati o stire emotionanta, sau ceva, iar in functie de cate persoane sunteti, stabiliti ce faceti. As putea sa ma gandesc la mai multe detalii, daca vrei.;-)