| Sebastian_1355 a întrebat:

Sunteti de acord cu unirea dintre Romanai si Republica Moldova

Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

V1l2a3d4,

Sunt de acord.

Totuşihappy, Arthur, a bine punctat.

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Aceasta "unire" se va efectua oricum, dupa intrarea Moldovei in UE.Cred ca in 5-10 ani se poate infaptui acest lucru! Dar mai este o problema, trebuie sa vrea si moldovenii! (Vorba lui Lapusneanu: "daca voi nu ma vreti, eu va vreau!")

| Arthur a răspuns:

E ca şi cum ai întreba dacă vrem să se unească România cu România. Normal, sunt fraţii noştri.

| User a răspuns:

Nu

Răspuns utilizator avertizat
| matt25 a răspuns:

Evident ca eu cel putin sunt de acord. Este teritoriu romanesc, ca si Cadrilaterul si multe altele. :-)

| LovelyMan a răspuns:

Normal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am nimic in potriva.