| Dasey a întrebat:

Sunteti dependenti de tehnologie? Ati putea trai fara ea?

Răspuns Câştigător
| Iubesc Limonada a răspuns:

Sunt cam dependenta, dar daca as avea ceva interesant de facut, care sa-mi atraga toata atentia cu siguranta as puteahappy

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

As putea trai fara cu usurintawinking

| Silvia a răspuns:

Nu si da.

| Vizitiul a răspuns:

Nu, nu sunt dependent. Logic, se poate trai si fara tehnologie, cu multi ani in urma oamenii traiau si fara tehnologie, fiind chiar mai sanatosi.

| HBK a răspuns:

Cu totii ne dorim la un moment dat sa tindem spre o lume mai moderna, sa progresam pas cu pas in incercarea de a nu ramane in urma cu evolutia societatii.

| User a răspuns:

Nu.

| simona_6231 a răspuns:

Din pacate sunt foarte dependenta de tehnologiestraight face... fara pc, laptop si telefon nu stiu ce m`as face, nu ca este un moft dar ele ma ajuta zi de zi.

| andreea4ever a răspuns:

Nu cred ca as putea.
Fara PC, poate dar, fara lumina! Nici vorba.Sau fara tv?
Nu nu as putea.