Întrebare recomandată | DDCC a întrebat:

Vă considerați dependenți de tehnologie?

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Dap... și totul se rezumă la internet.
Partea nașpa... când rămâi fără el.

12 răspunsuri:
| XxRoyalxX a răspuns:

Trebuie o intrebare care sa nu sugereze o conversatie. O adevarata intrebare/problema. Nu subiect, de plictiseala.

| AndyLavy a răspuns:

Da. sunt dependenta. insa asta nu inseamna ca nu as putea sa traiesc fara.

| Dizzyz a răspuns:

Da,iubesc calculatorul, telefonul, ps

| PassingBY a răspuns:

Din păcate, da. Am avut laptopul stricat jumătate de an că nu am avut bani să îl repar şi i-am cam simţit lipsa. Să nu mai vorbesc de telefon. Sincer, cred că toată lumea este.

| SGFlorinel a răspuns:

Da, in fiecare zi verific ce mai este nou pe site http://www.system-specs.com/, cum ar telefonul ceas de mana, tv-uri, sistem audio si toate gadgeturile

| andreimada a răspuns:

Cam dahappy

| Bogdy997 a răspuns:

Nu trebuie sa ne consideram, deoarece pun pariu ca vreo 90% din utilizatorii acestui site sunt...ca recunosc asta este alta poveste. Imaginati-va numai o saptamana in care sa nu aveti telefon in jurul vostru. De nici un fel! Plus restul tehnologiilor... big grin

| DDCC explică (pentru Bogdy997):

Corect. Și eu sunt dependent și nu mi-e teamă să recunosc asta.

| Bogdy997 a răspuns (pentru DDCC):

Recunosc ca si eu sunt mai mult sau mai putin dependent, dar as vrea sa incerc sa scap de dependenta asta, deoarece orice dependeta este de fapt o slabiciune.

| IlieRg a răspuns:

Cam da...adica daca nu ar fi vreun pc sau un laptop sad

| CataLyNh0 a răspuns:

Si da si nu...

| denyloveyou a răspuns:

Putin...dar nici exagerat