| callmebeautiful a întrebat:

Sunteti fericiti ca incepe scoala? De ce?

9 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Da. Abia astept sa dau ot ce am mai bun sa iau 10 sa rad cu colegii sa invat chestii noi sa descopar lucruri noi sa imi fac prieteni ( doar trec in a 9-a happy )

| BlueBird a răspuns:

Fighting!

| Marynna a răspuns:

Ma,fericita 100% nu sunt,si nu cred ca e cineva care sa fie super fericit ca incepe scoala,dar nu pot spune ca nu vreau sa inceapa, intr-un fel vreau, desi acum trec in clasa a8a si vine examenul I don't want to see, dar toti care acum au trecut a9a au zis ca in clasa a8a s-au distrat cel mai mult si ca a fost cel mai frumos, sper sa fie asa si la mine.

Deci nu pot spune ca ard de placere, dar nici trista nu sunt happy

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Buna! Da,intr un fel sunt fericita pentru ca imi re-vad colegii,profesorii,pe diriga si ca voi invata lucruri noi si intr un fel nu pentru ca mama iar ma bate la cap sa invat, sa scriu, sa nu mai ies serile pentru ca am scoala si alte multe chestii.Numai bine, pa!

| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Da: pentru ca mi-e dor de colegi :X si acasa ma cam plictisesc straight face
si nu : pentru ca trebuie` sa ma trezesc la 6:30 rolling eyes si ca vine stresuuu` straight face.

Dar tind mai mult spre DA :X laughinglaughing

| ѕєñσяιтα a răspuns:

Nu tare sunt incantata de inceperea scolii, dar nah aste e oh go on`
Astept sa`mi vad colegii, si cam atat laughing)
Nu o astept ca vin din nou, o groaza de teme, invatat, stres. sad

| AYoRollLikeABuffalo a răspuns:

Nu?
scoala= teme, stres si plictiseala.

| justme2025 a răspuns:

Nu! abia astept vacanta urmatoare!

| alina16 a răspuns:

Ciao:*
Da eu sunt fericita ca inepe scoala (la mine liceul), deoarece imi pot revedea colegii; x Mult succes la scoala :*