| PinkY a întrebat:

Sunteti multumiti de cine a castigat marele premiu la "Dansez pentru tine"? EU una, da :X

Răspuns Câştigător
| Lorelai a răspuns:

Da si eu sunt multumita. Grigore e prea prefacut, nu merita locul 1.

6 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Pai cine a castigat big grin?

| Ana-Maria94 a răspuns:

Sincer nu ma asteptam, dar maritau, au muncit s-au zbatut si au castigat.

| Coriii a răspuns:

laughing pai cine a castigat laughing

| Alii a răspuns:

Eu da.Grigore e prefacut. Mi-a placut la sfarsit cand ia luat interviu luii Morosanu si a zis ca Dansezulaughing pentru tine a insemnat ceva minunat pentru eltongue

| Anna04 a răspuns:

Si mie imi place ca nu a luat grigore locul 1 ptca e prefacut inschimb morosanu e simpatic, raluca e super draguta si mama ei e o adevarata luptatoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA, sunt de acord cu tine, a castigat cine trebuia.