| WhMan a întrebat:

T-ai gandit cum ai putea sa faci rost de bani fara sa investesti nici un leu si sa te ridici de pe scaun? Solutia este
foarte simpla. Din publicitate. Sunt multe site-uri care platesc sa primeasca vizitatori
si acum e timpul sa primesti si tu o parte din banii astia. Respecta pasii de mai jos si o
sa ai niste venituri consistente:

1. Mai intai copiaza siteul acesta:http://bux.to/register.php?r=Kelt

2. Urmatorul pas e sa te inscri, completand toate casutele care apar acolo. La referrer scrii Kelt daca nu este scris (ATENTIE! Este important ca la Referrer Name sa fie numele Kelt, altfel nu puteti creea un cont).

3. Te loghezi, apesi pe Surf Ads si dai click pe link-urile care iti apar acolo in tabel. Pe fiecare
site pe care intri trebuie sa astepti 30 de secunde(Secundele iti apar in stanga sus). Pentru fiecare site pe care intri
vei primi 0.01$. De asemenea pe link-urile care ti le da acolo poti sa intri doar odata pe
zi. De pe fiecare link vizitat de invitatii tai (Referrer) iei cate 1 cent.

4. exemplu:
Tu dai click 10 ads /zi = $0.10
170 referrals dau click 10 ads/zi = $17.00
Cistigul tau pe zi = $17.10
Cistigul tau pe saptamana = $119.70
Cistigul tau pe luna = $510.00
( ar fi bine ca sa intrati pe cel putin 10 siteuri pe zi )

5.Asta e pasul cel mai important si anume luarea banilor. In momentul in care ai ajuns la
10$ poti sa scoti banii. Tot ce trebuie sa faci e sa apesi pe 'Payments' si alegi
suma care vrei sa o scoti. Banii ii vei primi in 5 de zile lucratoare fie pe card Visa
fie prin depozit bancar, in functie de cum vrei tu. Daca nu ai incredere ca o sa
primesti banii la timp poti sa intri pe forumul site-ului si sa vezi ca acolo toti zic ca
nu e nici o problema cu retragerea banilor.

6.Important este sa fi constant, sa intri in fiecare zi pe site si sa deschizi site-urile din 'surf ads'. Daca ii respecti poti sa ai un venit destul de frumusel din asta. Site-urile pe
care o sa intri platesc bani foarte multi ca sa primeasca vizitatori si merita sa profiti
de asta. Eu sunt membru pe site-ul asta din decembrie 2011 si pana acum fac 650 dolari pe
luna. E drept, nu e mult, dar avand in vedere ca tot ce fac e sa intru pe link-urile
date de ei timp de 30 de secunde eu zic ca merita, e un venit frumusel si constant. Multa Bafta!

3 răspunsuri:
| oliviaaa a răspuns:

IN primul rind e ceea ce caut eu in al doilea rind iti multumels dar in Moldova va merge acest veni t din banc prin carta visa? eu voi fi multumita si de aceei 10 dolari multumesc mult inca o data ( rs la intrebare)

| WhMan explică (pentru oliviaaa):

Trebuie sa ai un card de orice fel vrei tu dar sa fie in parteneriat cu visa sau mastercard

| oliviaaa a răspuns (pentru WhMan):

Multumesc voi incerca sal probez dar in el trebuie sa investesti bani sau numai primesti,?