| catalin231998 a întrebat:

Ta mere n-a pas fait son marche et les magasins d'alimentation sont fermes. Chaque membre de la famille fait des suggestions. Finalement ta mere reussit a improviser quelque chose de delicieux pour le diner. Ecris le dialogue. Va rog traduceti-mi si mie acest text din franceza.

Răspuns Câştigător
| Detecandy a răspuns:

Mama ta nu a făcut lucrările sale şi magazine alimentare sunt închise. Fiecare membru al familiei a făcut sugestii. Mama ta în cele din urmă reuşeşte să improvizeze ceva delicios pentru cină. Scrie dialogul.

1 răspuns:
| justagirl21 a răspuns:

Mama ta nu a facut lucrarile sale si magazinele alimentare sunt ferme. fiecare membru al familiei face sugestii. mama ta in cele din urma reuseste sa improvizeze ceva delicios pentru cina. scrieti dialogul