| Pufariiiiiiiiiin a întrebat:

Tableta este ca un fel de laptop dar mai performant? Funditahappy

3 răspunsuri:
| Smiiilee a răspuns:

Da, si e mai mistobig grin:*

funda?

| Smiiilee a răspuns:

De fapt mai misto inseamna tot un fel de performantlaughing)

| ParaAcaaaSh a răspuns:

Tableta nu este neaparat mai performanta, depinde ce laptop/tableta alegi.
EX:Sa zicem ca-ti achizitionezi un laptop de 4000RON si iti iei o tableta de 1000-1500RON?
Ce este mai bun din astea doua?
Daca doresti o tableta iti recomand firma Asus.In nici un caz nu Samsung.Are lagbig grin.
Daca ai un buget mai mare sa iti iei un laptop iti recomand Dell sau Apple.
Am uitat sa mentionez, la tablete mai sunt cateva firme bune gen Apple(daca ai bani), Motorola Xoom (are procesor dual core si se poate upgrada la Android 4.0.3)
Ms.