| VeryKnave a întrebat:

Care laptop e cel mai performant?

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Ăsta e:
http://www.emag.ro/......-271964434

| anonim_4396 a răspuns (pentru 0rlando):

Nu e cel mai performant, e cel mai scump de pe eMAG.
Cel mai performant il poti face la comanda.

8 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

Doamne ce raspunsuri.....inafara de 0rlando toti sunteti pe dinafara.

| alin334 a răspuns:

Un appel pe la 100 si ceva de milioanehappy

| vladsoare a răspuns:

Va bateti capul degeaba. Tre` sa fi cel putin cretin sa dai atatia bani pe un laptop.
Cu un desktop de maxim 5.000 ron imi fac cea mai "smechera" configuratie pentru gaming!

| Husicel a răspuns:

După mine cele de la HP; în special cele din seria Envy

| Miky69 a răspuns:

Sunt mai multe categorii...

cauti un laptop pentru softuri? ( sa nu te lase la greu nici o data. sa nu se blocheze softu etc.)

Sau unul pe care sa joci jocuri de ultima generatie ca rezolutia maxima. etc?

| TobiRami a răspuns:

Asus

| CronoLead a răspuns:

Cel mai performant laptop este acela facut la comanda de catre tine, dar avand in vedere ultimele apariti se pare ca este Sony Vayo