| Alyn1998 a întrebat:

Tatal meu are abonament pe orange de 5 ani dar pe factura scrie asa:
Prin programul Orange Thank You ai acumulat pana in prezent, la nivel de cont 125 de puncte Thank You, din care ai CONSUMAT 79 puncte.
dar problema e ca el nu le consuma acelasi este costul in fiecare luna si ma gandesc ca poate 79puncte este factura adica atata costa
pe ce se consuma punctele acelea?
funda

1 răspuns:
| AddXf a răspuns:

Punctele se consuma pe telefoane(in general din cate stiu eu)

...adica iti poti cumpara un telefon de cate pncte ai sau sa mai pui bani si sa-ti iei un tel mai scump (asa e la Vodafone funda?