| xxemoelfyxx a întrebat:

Tatal meu are un program (cred ca este program) care ii schimba poza de pe desktop in fiecare minut...Banuiesc cu ce poze vrea tatal meu, dintr-un anumit folder.Stiti cum se numeste programul? Multumesc

4 răspunsuri:
| Anonimatttt a răspuns:

Si la mine se schimba din 5 in 5 minute deoarece am windows 7
nu o sa gasesti nici un program iti spun sigur...

| djhateme a răspuns:

Programul mai mult ca sigur se numeste WEBSHOT si daca il vrei poti scrie simplu pe Google WebShot.Multa bafta

| djhateme a răspuns:

Pai daca ai zis ca nu merge si iti zice chestiile alea, inseamna ca mai aveai vreo pagina de net deschisa, sau vreo aplicatie. unele programe pentru a functiona cer sa fie inchise toate ferestrele.Incearca pe google webshot free download program sau kit.multa bafta

| anamaria_8142 a răspuns:

Nu este program este windows 7.