| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca ati observat ca se posteaza din ce in ce mai multe poze pe facebook, cu conversatii sau scoruri la jocuri, de pe telefon, adica poza este facuta parca din telefon..ca si cum ai face cu webcam-ul poze la desktopbatting eyelashes Intrebarea este: cum se numeste acest program care-ti da posibilitatea sa faci asemenea poze? Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| VivianneMnt a răspuns:

Telefoanele au o functie speciala care face print screen. Dar depinde de telefon, nu cred ca au toate.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat