| anonim_4396 a întrebat:

Te-ai simtit vreodata...Marginalizat? Nedreptatit? Ciudat? Nebun? Prost? Urat? Neinteles? Ignorat? Inferior?
Nu-i nimic, darling, nu esti singur/a. De fapt, suntem un grup urias de oameni exact ca tine. Dar ne vom salva. Un prim pas este sa iesim din zona de confort. Intentionez sa creez un blog (apoi ii facem publicitate si pe Facebook, twitter, alea-alea) in care sa ne scriem ofurile. Sa fie asta calea noastra catre eliberare. Atunci cand n-ai cui sa-i spui ce te apasa, spune-mi mie. Scrie un eseu, o poezie, deseneaza, in fine, fa ceva care sa exprime cum te simti si trimite la adresa de email iwtdtwproject@gmail.com.
Poti alege ca lucrarea ta sa fie postata cu numele tau, sub anonimat sau sub un pseudonim.

Mesaj important catre toti cei care vor sa descurajeze aceasta intiativa: nu ne pasa de parerea ta! Daca tocmai ai vazut aceasta postare si ti-ai zis ca sunt o adolescenta idioata care vrea sa adune o gloata de prosti sinucigasi sau psihopati, nu iti irosi vremea sa imi spui asta fiindca am de gand sa continui chiar si daca nu mi se alatura niciun membru de pe TPU. Am prieteni care ma sustin in realitate deci proiectul se va desfasura oricum. Nu ma poti opri! Nu are niciun rost sa incerci.

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ce te face sa scrii asta? Societatea ostila?

| Doub a răspuns:

"Te-ai simtit vreodata...Marginalizat? Nedreptatit? Ciudat? Nebun? Prost? Urat? Neinteles? Ignorat? Inferior?" - Nuuup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa-mi dai si mie un mesaj cu blogul cand o sa ia nastere. laughing

| OfataOricare a răspuns:

E o idee buna. Pana la urma sa faca *nebuni* ceva pentru ei si sa se inteleaga intre ei, daca nu o face lumea.