| 135110512 a întrebat:

Te ajuta cursul Invata Engleza In 21 De Zile Fara Profesor sa vorbesti corect engleza? vreau sa il comand si nu stiu daca chiar ma va ajuta.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am luat un asfel de curs dar pentru franceza si m-a ajutat foarte mult.Cred ca engleza se invata mult mai repede pentru ca e limba internationala si o gasim pretutindeni, la tv, pe net, pe strada orunde...cu franceza e mai greu, dar pe mine m-a ajutat mult cursul ala chiar si asa si am inceput de la 0. Daca ai ceva cunostinte de engleza ia-ti-l.