| SimonaNicoleta20 a întrebat:

Te simți dezamăgită de cineva de care simteai ca poți sa ai încredere în acea persoana?

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Of... sad. Recomand gramatica limbii romane pentru consolare.
P.S: Nu incerc sa fiu rau, dar e recomandat cand treci prin astfel de momente sa gasesti activitati care te tin ocupat pentru a uita si a trece peste mai usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap. C'est la vie! straight face

| tup3u a răspuns:

De la o anumită vârstă începi să nu mai ai așteptări de la nimeni de la așa multe dezamăgiri.

| Anothergirl22 a răspuns:

Da. chiar acum câteva zile am aflat că mi-a fost spart contul de messenger de un prieten pe care îl consideram foarte bun. Deci, de câteva luni, el știe cam tot ce am vorbit eu cu alte persoane. A citit inclusiv ce am scris in conversația cu mine, unde aveam un fel de jurnal sad E dezamăgitor când crezi că cei din jur au principii asemănătoare cu ale tale